Bloğumda Neler Bulabilirsin ?

Bloğumda Neler Bulabilirsin ?

Öncelikle bloğuma hoşgeldiniz. İyi olduğunu umuyorum. Elimden geldiğince bloğum da aradığını bulmana yardımcı olacağım. Memnun kalacağını da düşünüyorum 😊. Biraz bloğum hakkında ve bloğumda neler bulabileceğinden bahsedelim. Bloğumda bloğum hakkında ?animasyon nedir? Nerede yapılır? Nasıl yapılır? Hangi çizimde hangi program kullanılır ? vb. Bu soruların yanıtlarını verirken aynı zamanda bu programların yani adobe programlarının kullanılışları ve içeriği hakkında bilgi vereceğim. İsterseniz şuan birazcık detaya girmeden bahsedelim.

Burada animasyon ve çeşitleri hakkında bilmeniz gereken genel bilgilere sahip olacaksınız. Ama uzmanı olmak size kalmış bu işin sırlarından birisidir istikrarlı olmak. Animasyon yapılırken hangi programlar kullanılır ? ne zaman kullanılır ? nerede kullanılır ? bu tarz sorularınıza yanıt bulmaya çalışacağız hep birlikte..

Sadece animasyonu anlamayacağız tabi ki 2 boyutlu ve 3 boyutlu modelleme, mimari çizimler, serbest çizimler, vb .. çizimlerden ve modellemeler den de bahsedeceğiz. Bu modellemeler nerede kullanılır ? kimler kullanır ? zor mudur? zor ise zorluk dereceleri nedir ? hangi programlar kullanılır ve en kullanışlı programlar nelerdir ? bu soruların cevaplarına hep birlikte bakacağız.

Adobe ve AutoDesk programlarını öğreneceğiz. Yapmak istediğimiz proje için genel bir bilgi sahibi olup hangi programlarda neler yapabileceğimizi öğrenmiş olacağız.

Ben eminim ki isteyen herkes istikrarlı bir şekilde çalışmaya başlar ve devam ederse hep beraber bu programlara hakim birer birey olacağımıza inanıyorum. Yurt dışında oldukça geniş bir kullanıcı alanına sahip olan bu programları en yakın zamanda bizimde öğrenmemiz gerekiyor diye düşünüyorum çünkü bu programların içerisinde sanayi alanında kullanılan ve yeni cihaz veya aletlerin modellemesi sağlanıyor. Bizde bu programa hakim olursak güzel ülkemiz için güzel çalışmalar sunabiliriz. Tabi bunun için önce inanmak gerekiyor. Yapacağımıza inanmak.. Başaracağımızı bilmek gerekiyor diye düşünüyorum..

Sektörde seninde yerini almanın bence zamanı geldi çok vakit kaybetmeden başlamalısın sende daha fazla bekleme programlara göz at..

Eminim ki bloğumdan çıktığınızda hangi çizimi hangi adobe programında yapabileceğiniz hangi projeyi hangi AutoDesk programında yapabileceğiniz hakkında  bilgi sahibi olmuş olacaksınız. Şimdiden başarılar diliyorum. Unutmayın bu işin sırrı sabırda. Haydi istediğin bir programı incele bakalım

Diğer yazılarda görüşmek dileğiyle..

kemaberke.com

Bloğumda Neler Bulabilirsin ?” için 2 yorum

 • Mart 22, 2020 tarihinde, saat 5:31 pm
  Permalink

  Thank you. I am waiting for your support ..

  Yanıtla
 • Mart 31, 2020 tarihinde, saat 8:31 pm
  Permalink

  Web sitenizde biraz dolaştım ve programlar hakkında vermiş olduğunuz bilgiler tavsiyeler çok hoşuma gitti. Programlar hakkında bu kadar açık ve bu kadar nadide tavsiyeleri internet üzerinden bulmak gerçekten çok zor. Bilgilerinizi bu kadar açık ve net bir şekilde paylaştığınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Tavsiyelerinizin ve bilgilerinizin devamını beklemekteyim. Web sitenizi takipte kalacağım….

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir