Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Photoshop cs6 programını nasıl satın alabilirim?

Adobe’ nin kendi sitesinden arama butonuna tıklayarak photoshop cs6 yazarsak photoshop’un sürüm seçenekleriyle karşılaşırız istediğimiz sürümü indirmek için karşısında veya yanında yazan download butonuna tıklamamız yeterli olacaktır. Sonra ki aşamalarında satın alma işlemini yapıp cihazınıza indirebilirsiniz. Sonrasında kurulumu yapıp istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Illustrator Programını Ne Kadar Sürede Öğrenebilirim?

Bu programı öğrenme süreniz tamamen sizin istikrarlı olmanıza bağlı herhangi bir süre belirtmek her ne kadar doğru olmasa da çok kısa bir sürede öğrenmenizde mümkün değildir.

AutoCAD Özel Araç Setlerini Nasıl İndirebilirim?

İstediğiniz tüm araç setlerini AutoDesk yada AutoCAD’ in sitelerinden indirebilirsiniz. Ya da masaüstü uygulaması olarak indirdiğiniz uygulamadan kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Yazılım Korsanlığı Ve Korsan Yazılım Nedir?

Aslında bir bakıma ikisi de aynı anlama gelmektedir. Yazılım korsanlığı Hack veya bireysel şekilde yazılıma ulaşıp bu yazılımın bir kopyasını alıp piyasaya sürerek emek kaçakçılığı yaparak oluşturulan sistemlerdir. Korsan yazılımda yine anlattığımız şekilde başkasının yazdığı yazılımları piyasaya sürme veya sürme çabasına denir.

AutoDesk Üyeliğimi Sadece Bir Cihazdan Mı Kullanabilirim?

Hayır üyeliğinizi oluşturup satın alma işlemini tamamladıktan sonra seyahat halinde iken bile başka bir cihazdan giriş yapıp projelerinize veya çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Adobe Connect’ı Telefonuma veya Cihazıma Nereden ve Nasıl İndirebilirim?

Adobe Connect’ı kendi sitesinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Android cihazınıza da Google Play Store üzerinden den uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz.

InDesign Programını Mı Yoksa Photoshop cs6 Programını Mı Önerirsiniz?

İki programda oldukça profesyonel çalışmalar sergilemek için oldukça üst düzeydedir. Sizin kişisel tercihinize kalmıştır seçim işi. İkisi Adobe firmasının piyasaya sürdüğü yazılımlardır. Sektör de ikisi de hala ayakta ikisi de kendini zirvelerde korumakta.

Program Kataloğunuz Bu Kadarla Mı Sınırlı Kalacak?

Genişletme planlarımız vardır. Elimizden geldiğince sizlere program seçeneklerini sunmaya devam edeceğiz. Tanıtımı olmayan programlar hakkında da sorular gelmekte genişleme çalışmaları başlattığımızda ilk olarak soru sorulan programları tanıtmaya başlayacağız.

After Effects Programını Nereden İndirebilirim?

After effects’in kendi sitesinde program linkinin üzerine tıklama yaptığınızda indirme süreci başlayacaktır. Sonrasında gereken işlem ise kurulum işlemini yapmaktır.